SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Setra 2 - 1986
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
1986
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Rregullues Klime
ID e produktit :
118419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Setra 2 ne dy kat i ka 72 ulse,
gomat e reja ne gjendje te rregullt,
klime vebasto menjaq 4+4 viti 1986
20000 Euro
Arsim/Bujanovc
+38162343005/Viber/Whatsapp
Informata rreth publikuesit
F
Bujanovc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »