SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 807 Diesel 2.2 HDI
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 807
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
118427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum të mirë teknike dhe e posa ardhun nga Franca me gjitha serviset e kryera vetura është pa dogan, nuk eshte e vozitur ne kosovë, ,ka 160.000 kilometra te kaluara dhe te garantuara, vetura posedon: Klime, mbyllje me telekomandë, alarm, 5 ulse, shkurt me nje fjale eshte tip top.

Mund te kontaktoni edhe ne VIBER: +37745443426.

Pres Bleres Serioz.
Informata rreth publikuesit
Ejup
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »