SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes-Benz CLK 320 Elegance 3200EURO
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Lloji :
Mercedes CLK
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
118473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina është e kompletuar me dogane te paguar,letra te paguara deri ne fund te 2016.Sherbimet e sapo bera vaj +filtra.kambio automakik/tiptronik 1-E pajisur me sensore parkimi,esp,srs airbag,dhe me opsionin sport. 2-Sedilje elektrike lekure,disqe alumini +goma te reja origjinale 17-she 3-Gome rezerve origjinale+krikell,dhe bateri te re 4-Kasetofon usb/disk/radio 5-mjeti eshte i struktures coupe dhe ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike i gatshem per cfardolloje testi
Informata rreth publikuesit
Marsel
Prishtinë
0692776543
Rruga Pandi Dardha,Laprake,Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »