SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 TDI ( DSG ) 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
118480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* KLIMA TRONIK* AIR BAG* ABS* ESP* 103 KW* LIBRI I SERVISIT* BOARD KOMPJUTER* SENZORA MBRAPA* XHAMAT ME RRYMI POSA ARDHUR NGA JASHTNE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKISHT

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uran
Vushtrri
37744175695
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »