SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Ml 320 CDI i sapo doganuar dhe regjistruar rks 1 vit
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
118485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ML 320 CDI
Vetura E Posa Doganuar e regjistruar me RKS 1 VIT
Automatik-tiptroni
Klim-Tronic
Abs
Esp
Airbag
Drita Mjegulles
Xenon Bi-Xenon
Navigacion
Xhama me Rrym
Dirigjime ne timon
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Senzora Para
Senzora mrapa
Senzora Shiu
Fellne dhe Goma Te mira M+S
Vetura Eshte ngjendje te mir teknike po ashtu edhe optike
Viti : 15/09/2005
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : E HIRTE
MUNDESI NDERRIMI :

PER ME SHUM INFO:
045-690-200 EDHE VIBER
Informata rreth publikuesit
AUTO SALLONI
Prishtinë
045690200
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »