SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C, 1.9 TDI: 77KW, 2006 model 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
118504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Vetura ka nje vite regjitrim RKS ( 23.Mars.2017)
-1.9 TDI: 77KW.
-Viti I Prodhimit 2006, Model 2007.
-Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
-Navigacion me SD kart.
- Radio “Composition Media” (Kolor Touchscreen,
CD/MP3, SD card lexues, Bluetooth, 8 altoparlant,
USB, Aux)
- Ulësen e pare komfore, me rregullim të lartësisë
- ESP përfshirë ABS,dhe ASR.
- Mbyllje qendrore me teledirigjim.
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje.
- Tempomat
- Kamera mbrapa “Rear Assist”
- Drita të mjegullës
- 2 Çelësa
etj etj

Gjendja teknike dhe optike PERFEKTE.
Informata rreth publikuesit
Ben
Prishtinë
+37745537749
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »