SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedes a class
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Lloji :
Mercedes A 160
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
90
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
118525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes a class viti fund 1999 gjitha serviset i ka te kryera me rregull 90.000km te garantuara me liber servisi me klim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samir
Prizren
044115503
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »