SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 350 CDI AMG LINE 4MATIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes E
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
118533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e kaft metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te bardhe , ulset elektrike ,
ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , bordkompjuter ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , tempomat , kamer mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
abs , esp , airbag , radio CD SD CARD , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-e-350-cdi-amg-line-4matic 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »