SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet renault laguna
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
118572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet renault laguna i sapo ardhur nga zvicrra viti prodhimit 2007 2.2 dizell vetura osht full ekstra shpejtsi nvollan automatic steptronic etj etj.Urgjent !!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Virtyt
Pristina
049-726-475
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »