SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa 2004
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
118581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa C17 CDTI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rikkii
Lausanne, Switzerland
00 41 76 272 08 44
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »