SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
makine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,800
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
118608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault clio 1.2 /12v 2001

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Redon Doni
Aurich-Oldendorf, Niedersachsen, Germany
0675370710
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »