SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET FORD FOCUS 2008 !!!
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
118610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Focus viti i prodhimit 16.11.2008. 1.6 tdci 115ps ne gjendje te rregullt pune interier i paster po ashtu edhe jasht perpos disa grithave te leta, shihen edhe ne foto.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »