SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes s300
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Lloji :
Mercedes S
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1988
ID e produktit :
118633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes sel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Skënderaj
049257634
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »