SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes gollf 2 -1991
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
118636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gollf dysh 1.6 turbo dizell iterkuller hidrolik 044324462

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasani
Ferizaj
044324462/045520449 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »