SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 cdti
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2004
ID e produktit :
118640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.3 ne gjendje te rregullt .
Regjistrim deri ne muajin e 5
Informata rreth publikuesit
Dani
Prizren
+37744261909
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »