SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peuge0t 206
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
118647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 206 2.0
viti prodhimit: 2000
KM te kaluara 197.000
Rrypin e motorit te ndrrum dhe gjith serviset e kryera
Regjistrim ka deri 05.02.2017
Tip top 4.5/100km
Informata rreth publikuesit
Bajram
045538765
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »