SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fiat Punto 1.2 benzin+plin n dizne nga fabrika 2002
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
118662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto 1.2 benzin plin fabrikisht vitii prodhimit 2002 n gjendje t mir pune me servisim t kryer dhe rryp n ndrrum tash regjistrim deri mujim e 10 nr kontakt +38649.587.783

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
049.578-783
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »