SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Golf 5 1.9 tdi me dogan
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
118683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 5 me dogan 1.9 tdi 2005 6 shpejtsi klima tronik gumat e reja me liber te servisit nga zvicrra 049 268 420

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gani
Gjilan
049268420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »