SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet touran 2.0 tdi me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
118686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet touran 2.0 tdi me dogan 2006 DSG klima tronik liber te servisit 049 268 420

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gani
Gjilan
049268420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »