SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV tdi
Çmimi :
€4,950.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
274,136
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
118699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's golf IV tdi-I e kuqe 2002 ne gjendje shum te Mir posedon clim airbag gjamat electronic fellne 17 regjistrim 1 vit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mensur Mirjeta
Mitrovica, Kosovo
044586683.
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »