SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5 3.0 Benzin - Plin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:00
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
118707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Shitet Shes
Bmw X5 3.0 Benzin+Plin
Automatik-tiptroni
Klim-Tronic
Abs
Esp
Airbag
Drita Mjegulles
Xenon Bi-Xenon
Navigacion
Xhama me Rrym
Dirigjime ne timon
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Xenon
Senzora Para
Senzora mrapa
Senzora Shiu
Panorama
Kamera
Start Stop Ndezje
Fellne dhe Goma te Reja Dimrit
Vetura Eshte ngjendje te mir teknike po ashtu edhe optike
Viti : 2008
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : E Kalter
CCM : 2993
Km : 230000
Vetura Eshte me Dogan me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë-çagllavic
Kontakti : 044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
044845548
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »