SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 5 plus 1.9 tdi 06-2006 me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
118708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 5 plus 1.9 tdi 2006 me dogan DSG me liber te servisit nga zvicrra 049 268 420

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gani
Gjilan
049268420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »