SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Phaeton TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:52
Lloji :
Volkswagen/VW Phaeton
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
263,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
118719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
VW Phaeton
5.0 TDI
Automatik - Tipronik Multi Tronic DSG
Klim-tronic
Karriga me Nxemje
Karriga Lekur
Karriga me Dirigjim
Abs
Esp
Senzora Para
Senzora Mrapa
Senzora Shiu
Drita Mjegulles
Larje e Dritave Digitale
4X4 4-Motion
Airbag
Cd-player
Board Computer
Dirigjime ne Timon
Nderrues Shpejtesie Ne Timon
Tempomat
Xhama te Zi ( Fabrik )
Auto PARK
Goma dhe Fellne te Reja orginal VW Phaeton
Viti 2004
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Kalter Metalike
CCM : 4993
Vetura posedon 1 qelesa
Km : 263.000 me Liber Servisi
Vetura Eshte vetem me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
045806805
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »