SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SEAT CORDOBA - 1995 - 1.4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
Lloji :
Seat Cordoba
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
167,868
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1995
ID e produktit :
118730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Seat CORDOBA 1.4 Benzin. Viti 24.07.1995. Me targa Slovenis . Vetura eshte ne gjendje te rregullt , posedon Airbag , Shiber etj.Te gjitha serviset i ka te kryera.Pres blers serioz.Ju faleminderit....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Hamburg, Germany
049867721
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »