SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel frontera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '13
Lloji :
Opel Jetta
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1994
ID e produktit :
11875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per informata me te hollesishme lajmrohuni ne numrin 044 833 990
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Prona
Prizren
044833990
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »