SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c2 2004
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Lloji :
Citroen C2
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
118755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen C2, viti i prodhimit 2004. 1.4 Diezel. Me klima tronik, cenzor. air bag, abs. etj. i Regjistruar ne RKS. ka regjistrim deri ne muajin nentor. Gomat e dimrit. Vetura ne gjendje te rregullt.Bej edhe ndrrim. Pres bleres serioz. Te interesuarit te lajmrohen ne nr: 049392087
Informata rreth publikuesit
petrit
Prishtinë
049392087
Te posta [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »