SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pezho 206
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
118760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pezho 206 benzin 1.6 klim,abs,fellne rigjistrim deri nfund te vitit. tel 044-655-012
Informata rreth publikuesit
Drilon
London, United Kingdom
044-655-012
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »