SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa C 1.3cdti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2004
ID e produktit :
118777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa C 1.3cdti 2004, ne gjendje perfekte 141.000 KM me liber servisi.. Me targa te huaja!!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent
044 406/129
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »