SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia sorento 2003
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
Lloji :
Kia Sorento
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
118794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kia sorento 2.5 diesel automatic , me navigacion klimatronik. Viti 2003 regjistrim deri me 24.03.2017 per me shum info kontaktoni me nr. 044-457-748

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valton Alma
Gjakovë
+37744457748
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »