SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5 Diesel
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '16
Lloji :
Land Rover Discovery
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
118795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5 Diesel
1. Ngjyra : Jeshile e erret metalizato
2. Viti I prodhimit : 2001
3. 220.000 km
4. Kondicioner me klima
5. Kamio manuale 4x4
6. ABS
7. Xhama elektrike
8. 2 baxho elektrike
9. Sedilje elektrike me ngrohje
10. Airbag shoferi dhe pasagjeri
11. Tapiceri lekure ngjyre bezhe shume e paster dhe e mirembajtur
12. CD player, Radio, USB
13. Super vinch I pershtatshem per cdo lloj situate rreziku, gjueti ose sport (50 m I gjate)
14. 2 fener gjuetie
15. Shkalle per tu ngjitur ne kabine
16. Disqe alumini origjinale + 1 gome rezerve me disk alumini
17. Me dogane te paguar
Cmimi : 6.000 euro
Cel : +355682081706
Email : enea.sharra@yahoo.com
Per foto mund te kontaktoni ne email.
Informata rreth publikuesit
EnEa
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »