SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C8
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
Lloji :
Citroen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,609
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
118808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C8 ngjendje trregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naser
+4917634788977
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »