SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DODGE Caravan C/V
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
Lloji :
Dodge
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
146,000
Motori (kubik) :
3300.00
Viti :
2007
ID e produktit :
118809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dodge caravan c/v amerikan ngjendje trregullt me 7 Ulse

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naser
+4917634788977
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »