SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E-class 320 Full Extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2003
ID e produktit :
118819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E-class 320 full extra
Viti 2003
Sensora parikimi
Panoram
Navigacion
Fellne AMG
Automatik tiptronik
044 193 016Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
Dubai, United Arab Emirates
044 193 016 (viber 049 554321)
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »