SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
118843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault clio 1.6 per me shume informata na kontaktoni ne kete nr: 044-444-799

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arian
Prizren
044-444-799
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »