SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi Sprinter 519
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '17
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
590,000
Motori (kubik) :
519.00
Viti :
2012
ID e produktit :
118845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kombi Sprinter. 519. PViti Prodhimit 2013. Regjistrim deri me 25.10.2017.
Mundesi Ndrrimi
Muni Me Shkru edhe Viber +37745383263Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Lipjan
045383263
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »