SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet 044-434-303
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
118848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pezho 308-2.0hdi automatik
Informata rreth publikuesit
roland
Prishtinë
37744434303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »