SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C220 CDI RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
237,500
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
118859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* KLIMATRONIK* AIR BAG* ABS* ESP* BOARD KOMPJUTER* TEMPOMAT* NAVIGACION* KARRIGAT ME RRYM* XHAMAT ME RRYM* SERVISI I POSA KRYERNE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKISHTNR. NE VIBER: 049-175-695

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uran
Vushtrri
37744175695
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »