SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
Lloji :
Citroen C8
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
117
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
118862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen C8, teper komod , ka 7 ulse, 2.0 , ska asnje Defekt , naft, ka dyer automatike,sensor ,2006 per me shum rreth Makines Thirrr ne numrin me posht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nikinjoo
Kosovo Polje
049784504
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »