SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi b4
Çmimi :
€1,999.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
ID e produktit :
118864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi b4 1.8 benxin plin punon dyjat perfekt regjistrim deri 24.10.2016 hidrolik central xhamat me rrym pasqyret me rrym e rujtun si mrena dhe jasht motorr top ikom edhe fellnet 205.55.r15 me fellne tjeter qmim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guxim
Lipjan
045695061
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »