SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
118878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran 2.0 TDI bluemotion DSG
Viti 2011
Postuar nëpërmjet celularit.
045554534
Viber +37745554534
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
045554534
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »