SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4-99
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1999
ID e produktit :
118894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 ne gjendje shum te mir posa ka ardhur nga gjermania Benzin 1,6SR Me klim Klima Elektronik Karrikat me nxemje i pa Doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aldi
Rahovec
049715283
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »