SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.9 TDI 7 Ulse
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
118907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran 1.9 Dizel 7ulse Vetura Osht ne gjendje perfekte Rigjistrimi i par RKS 10 mujRegjistrim Me drita te mjegulles Klim digital Esp Abs Alarm cd Player Pasqyra elektrike Xhama Elektrik Hidrualik Fellne etj...Hargjimett shum t vogla .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Esat
Gjakovë
045 531 542
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »