SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Lloji :
Citroen Xsara Picasso
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
118916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen Xsara Picasso C
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arton
Vushtrri
049325545
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »