SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikup në shitje ne gjendje të rregullte i ardhur nga Franca 180-0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
ID e produktit :
118935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pikup në shitje ne gjendje të rregullte i ardhur nga Franca 180-000 km te kaluara. 3 dyer ,1.5 diesel, manual 5 shpejtesi, viti i prodhimit 2004 regjistrim 6 mujshe deri ne fund te nentorit 2016.

gomat te reja. ne gjendje te mire dimer dhe vere.
Informata rreth publikuesit
lindi.92
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »