SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi ne shitje Mercedes Benz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Mercedes Tjetër
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1991
ID e produktit :
118942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi ne gjendje te rregullt.

Tel : 044-184-543 / 049-184-543
Viber : +38649184543
Informata rreth publikuesit
arbanves19
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »