SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A 170 CDI. 02 Elegance
Çmimi :
€2,770.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1680.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
118960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes A 170 CDI automatik, ne gjendje te shkelqyer dhe shpenzime shum te vogla. kerr familiar
Board kompjuter, Alarm, xhamat elektronik, klime te mire, Airbega, nuk ka ec ne rruge te kosoves
tipi Elegance
Informata rreth publikuesit
Xxx
Prishtinë
049323575
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »