SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TIGUAN-DSG-4MOTION
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
113,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
118962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e sapoardhur nga Gjermani, eshte ne gjendje teknike te shume te mire, km - te garantuara me liber te servisit,
Vetura eshte me tabela RKS prej dates 15.02.2016
Informata rreth publikuesit
leonard
Prishtinë
044-309-757
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »