SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Lancia Ypsilon AUTOMATIK
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
Lancia Ypsilon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
118975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Lancia ypsilon AUTOMATIK tiptronik 1.4 16 v ne gjendje te mir teknike dhe me shpenzime te vogla . Enterieri i gjith lëkur klim abs central . shum e pastër dhe e ruajtur . Vetura posedon regjistrim deri muajin 05 /2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Feim
Pristina
045688099
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »