SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 1.9 dizel -05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Viti :
2005
ID e produktit :
118977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes WV Golf 5 1.9 dizel viti prodhimit 2005
posedon
klimatronik
4 gjamat me rrym
pasqyret me rrym
muzik te mire
2 par goma (ver-dimer)
airbeg abes esp centrall servo etj.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire i bukur si jasht ashtu edhe mbrenda per me shum info 044193674
Vetura gjindet ne viti.
Jo ndrrim.
Informata rreth publikuesit
Leonit
Vitina
Vitina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »