SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Peugeote 307 viti 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '17
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
118981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugeote-Pezho 307 Dizel i ardhur nga Zvicrra i regjistrun RKS.me dat 28.01.2017. Vetura asht shum ne gjendje te mir per me info viber. nr te Zvicrres Viber + Whatsapp +41797732750 ju lutem vetem bleres serioz.Me marveshje ju lutem Flm.....!Vetura asht ne Kosov i Regjistrum dhe shum ne Gjendje te Mir asht Ka regjistrim dej ne JANAR 2018
Ju lutem mos.me pytni vetem.per qmim kot se koti sikur shum kushi.tung tung...
Informata rreth publikuesit
Nestret
Gjilan
045638519
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »